Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220012

Kirjakandja (motokanne)

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine ning postisaadetiste kättetoimetamine kliendile oma piirkonnas. Kanne toimub Viljandi linnas ja maakonnas autoga. Tööpäev algab kell 7:00.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • hea füüsiline vorm
  • B-kat. juhiload
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#220012

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2.67 - 2.97 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem