Värsked tööpakkumised

Kirjakandja (Kuressaare)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 278928

Tööpakkumise number

278928

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine oma piirkonna järgi ning postisaadetiste kättetoimetamine kliendile oma kandepiirkonnas. Kanne toimub Kuressaare linnas.Tööaeg on 40 tundi nädalas, 5-päevase töönädalaga.

Nõudmised kandidaadile

• hea füüsiline vorm
• kiirus ja täpsus
• kohusetundlikkus
• eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

• sõbralikku kollektiivi
• kindlat sissetulekut
• sotsiaalseid garantiisid
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2012

Eesti Post on edukas ja kaasaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi otseturunduse, digitaallahenduste ja e-teenuste valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.