Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243475

Kirjakandja (Jõhvi)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Posti sorteerimine ning postisaadetiste kättetoimetamine kliendile Jõhvi linnas.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt põhiharidus
  • hea füüsiline vorm
  • kohusetundlikkus
  • eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Tegemist kirjakandja ametikohaga. Töö on osalise tööajaga. Tööpäevad on teisipäevast reedeni, tööpäev kestab 5.30 - 9.15. Kanne toimub jalgsi või jalgrattaga.

Tööpakkumise number
#243475

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

Eesti Post on edukas ja kaasaaegne posti-, logistika- ja infologistikaettevõte. Sajandite taha ulatuva kogemusega oleme usaldusväärseks partneriks paljudele ettevõtetele ja kõigile Eesti inimestele. Pakume parimaid lahendusi infologistika valdkonnas ning täpset, kiiret ja kvaliteetset saadetiste kohale toimetamist olenemata kohast või kellaajast.

Vaata rohkem