Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312696

Kipsitööd (Pori)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd professionaalsetele ning vähemalt kolm aastast töökogemust omavatele ehitajatele (KIPSSEINTE PAIGALDAJAD). Tegemist on uue ostukeskuse ehitusega Poris. Tööülesanneteks on terve ostukeskuse kipsseinte paigaldus (4,5-5 meetrit).

PALUME KANDIDEERIDA AINULT VASTAVAT KOGEMUST OMAVATEL EHITAJATEL.

TÖÖD ALGAVAD KAHE NÄDALA PÄRAST

Ootused kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas vähemalt 3 aastat
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Vajalik soome keele oskus suhtlustasandil
- Veronumero
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (sh kommunaalid)
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, laevapiletid, tööriided jms)
- Kindlustus tööandja poolt

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!

Tööpakkumise number
#312696

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

EstEmploy on tööjõu varustamisega tegelev ettevõte, kes vahendab tööjõudu Eesti- ja Skandinaaviamaadesse. Meie peamised tegevusvaldkonnad on ehitus, tööstus, logistika.

EstEmploy väärtusteks on meie töötajad, läbi mille pakume kvaliteetseid teenuseid oma partneritele.

Vaata rohkem