Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669743

Kipsipingi operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Tallinna tootmisesse teotahtelist ja võimekat tootmistöötajat, kelle on vähemalt 2a varasem kogemus freespingiga. Kasutame oma töös moodsat tehnoloogiat. Meil on unikaalne kipsilõikus ja -freesi pink, millega valmistame keerukaid kipsplaadist detaile. Töö kestab reeglina kl.8-17. Ajakriitiliste töölõikude puhul tuleb arvestada pikemate päevade või nädalavahetusel tööga.

Ootused kandidaadile

Soovime oma meeskonda kogenud ja 0.2mm täpsusega töömeest, kes tunneb ja järgib Knaufi ja Gyproci kipsplaatide paigaldiusnõudeid. Kasuks tuleb oskus mõelda välja uusi lahendusi või kipsdetaile, mis hõlbustavad paigaldustööd.

Konkurentsivõimelist töötasu, meeldivat kollektiivi ja Heal tasemelt tehnilist varustust.

Tööpakkumise number
#669743

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
28. september 2020

Valmistame Baltikumis unikaalseid kipsplaadist tooteid. Teeme kliendi nägemusele vastava joonise, mille järgi lõikame ja freesime oma tööpingil soovitud detailid.

Vaata rohkem