Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341646

KINOSAALIDE KORISTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kinokeskuse saalide ja abiruumide koristamine

Ootused kandidaadile

- vähemalt 18. aastane
- sõbralik, aus, kohusetundlik ja kiire
- armastad puhtust

Ettevõte pakub

- töötamist osalise ajaga, hommikupoolikuti

Lisainfo

Kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV märksõnaga „koristaja“ hiljemalt 19.05.2014.a e-mailiaadressil personal[at]cinamon.ee.

Tööpakkumise number
#341646

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. mai 2014
Kuulutus sisestati:
7. mai 2014

Cinamon on Cinamon Gruppi kuuluv nooruslik bränd, mis ühendab endas töötajaid, kes soovivad pakkuda klientidele kõrgtasemelist teenindust ja parimat meelelahutuskogemust. Cinamon on 5 kinosaaliga Lõuna-Eesti suurim kinokeskus, mis asub Tartu kesklinnas, Tasku keskuse 4. korrusel.

Vaata rohkem