Värsked tööpakkumised

Kino turvateenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83887

Tööpakkumise number

83887

Töö kirjeldus

- avaliku korra tagamine kinos, sisekorraeeskirjadest kinnipidamise jälgimine
- klientide informeerimine, abistamine ja suunamine
- saalitöötajate abistamine, piletite kontrollimine
- päeva viimaste seansside järel klientide kino territooriumilt väljumise organiseerimine
- kino administraatori poolt antavate ühekordselte tööülesannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

- hea eesti, vene ja inglise keele oskus
- vanus alates 20. eluaastast
- sobivus meeskonnatööks ja hea organiseerimisvõime
- oskus suhelda inimestega, vastavalt vajadusele kliente korrale kutsuda või neile abi pakkuda
- tasakaalukus kriitilistes situatsioonides

Kasuks tuleb: eelnev töökogemus turvatöötajana, kvalifikatsiooni tunnistus.

Võimalust töötada meeldivas keskkonnas ja rõõmsas töökollektiivis.
Filmifännile pakume piiramatut võimalust kinos käia!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2006

Forum Cinemas AS on Eesti suurim filmilevitaja, kes haldab kinosid Coca-Cola Plaza ja Kosmos Tallinnas, Ekraan Tartus ning Forum Cinemas Astri Narvas.
Firma suurosanikuks on Soome suurim kinodeketi haldaja Finnkino, kes koondab Baltimaades kinosid Forum Cinemas keti nime all. Finnkino omakorda kuulub Soome suurimasse meediakontserni Sanoma WSOY.
Ettevõttes töötab tänasel päeval 140 inimest, nende hulgas palju noori, kellele pakume võimalust paindliku töögraafikuga ülikooliõpingute kõrvalt väärtuslikke töökogemusi omandada.