Värsked tööpakkumised

Kino laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83889

Tööpakkumise number

83889

Töö kirjeldus

Ametikoht kuulub kino toitlustusosakonna alla, selle eesmärgiks on kõigi müügipunktide varustamine kaubaga ning optimaalse kaupade tagavara olemasolu tagamine.
- kaupade tellimine
- kaupade vastuvõtmine
- kaupade kvaliteedi, koguse ja realiseerimistähtaegade jälgimine
- kaupade laialivedu Coca-Cola Plaza müügipunktidesse ning kauba komplekteerimine teiste kinode tarvis
- kaupade ja laoseisuga seonduva dokumentatsiooni haldamine

Nõudmised kandidaadile

- keskharidus
- eesti ja vene keele oskus, kasuks tuleb ka inglise keele oskus
- arvutioskus
- valmidus ning tervislik seisund tegemaks füüsilist tööd
- täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

- kindla sissetulekuga stabiilset tööd edukas ettevõttes
- head kollektiivi
- filmisõbrale piiramatut võimalust kinos käia

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. november 2006
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2006

Forum Cinemas AS on Eesti suurim filmilevitaja, kes haldab kinosid Coca-Cola Plaza ja Kosmos Tallinnas, Ekraan Tartus ning Forum Cinemas Astri Narvas.
Firma suurosanikuks on Soome suurim kinodeketi haldaja Finnkino, kes koondab Baltimaades kinosid Forum Cinemas keti nime all. Finnkino omakorda kuulub Soome suurimasse meediakontserni Sanoma WSOY.
Ettevõttes töötab tänasel päeval 140 inimest, nende hulgas palju noori, kellele pakume võimalust paindliku töögraafikuga ülikooliõpingute kõrvalt väärtuslikke töökogemusi omandada.