Värsked tööpakkumised

Kino hoolduselektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83625

Tööpakkumise number

83625

Töö kirjeldus

Pakume tööd kuldsete kätega inimesele vaheldusrikkas töös.

Tööülesanded:
- elektrialased hooldus- ja remonttööd kõigis Forum Cinemas kinodes
- elektriseadmete käidu- ja paigaldustööd
- ventilatsiooni- ja kliimaseadmete haldamine
- muude tehnosüsteemide haldamine

Nõudmised kandidaadile

- elektrialane haridus ja eelnev töökogemus antud valdkonnas
- tehniliste projektide lugemise oskus
- arvuti kasutamise oskus
- algatusvõime ja aktiivsus, hea koostöövõime
- valmidus viibida Eesti piires komandeeringutes

Kasuks tuleb:
- juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta ja kindlat sissetulekut
- võimalust enesetäienduseks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. november 2006
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2006

Forum Cinemas AS on Eesti suurim filmilevitaja, kes haldab kinosid Coca-Cola Plaza ja Kosmos Tallinnas, Ekraan Tartus ning Forum Cinemas Astri Narvas.
Firma suurosanikuks on Soome suurim kinodeketi haldaja Finnkino, kes koondab Baltimaades kinosid Forum Cinemas keti nime all. Finnkino omakorda kuulub Soome suurimasse meediakontserni Sanoma WSOY.
Ettevõttes töötab tänasel päeval 140 inimest, nende hulgas palju noori, kellele pakume võimalust paindliku töögraafikuga ülikooliõpingute kõrvalt väärtuslikke töökogemusi omandada.