Värsked tööpakkumised

Kino direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59286

Tööpakkumise number

59286

Töö kirjeldus

  • juhib kino igapäevast tööd, vastutab teeninduskvaliteedi eest
  • analüüsib jooksvalt kino tööd, esitab regulaarseid aruandeid ettevõttele ning vastutab eelarve järgimise eest
  • juhib, kontrollib, hindab ja motiveerib töötajaid, korraldab värbamist ja koolitust
  • koordineerib filmilevi (filmikoopiate ja reklaammaterjalide logistika), korraldab ja kontrollib kinoreklaami kogu piirkonnas
  • kindlustab ettevõttes hügieeninõuete ning töö- ja tervisekaitsenormide täitmise
  • esindab ettevõtet teistes organisatsioonides, suhtlemisel riigiettevõtetega jms., tagab erinevate tegevuslubade olemasolu
  • korraldab inventuuride läbiviimist
  • organiseerib kinos toimuvaid üritusi, filmifestivale jms.

Nõudmised kandidaadile

  • juhtimiskogemus, soovitavalt teenindusvaldkonnas
  • kõrgharidus
  • eesti, vene ja inglise keele oskus väga heal tasemel
  • iseseisev otsustusvõime ning kohusetundlikkus
  • võime vastutada oma üksuse töötulemuste ja neist tulenevate tagajärgede eest
  • loomupärane korrektsus ja kõrgel tasemel vastutustunne
  • initsiatiiv ja analüüsivõime parandamaks töökorraldust ning tööprotsessi efektiivsust
  • oskus suhelda inimestega ka konfliktsetes ning kriitilistes olukordades

Pakume võimalust osaleda kevadel Narva kesklinnas avatava uue ja kaasaegse 3-saaliga kino käima lükkamises ja kino töökorralduse väljatöötamises.
Tulevasele kino juhile pakume põhjalikku eelnevat koolitust MPDE teistes kinodes.

Lisainfo

Kandideerimiseks täita ankeet, mida on võimalik saada Narva Tööhõiveametist või alla laadida aadressilt http://www.superkinod.ee/astri

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2006

AS MPDE on Eesti suurim filmilevitaja, kes haldab kinosid Coca-Cola Plaza ja Kosmos Tallinnas ning Ekraan Tartus.
2006. aasta kevadel avatakse uus kaasaegne 3 saaliga kino ka Narvas.
Firma suurosanikuks on Soome suurim kinodeketi haldaja Finnkino, kes koondab Baltimaades kinosid Forum Cinemas keti nime all.