Värsked tööpakkumised

Kino administraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59287

Tööpakkumise number

59287

Töö kirjeldus

  • vastutab teeninduskvaliteedi ja tööprotsessi tõrgeteta sujumise eest oma vahetuse jooksul
  • koostab töö- ja puhkusegraafikuid, korraldab asendusi, teostab palgaarvestust
  • juhib, kontrollib, hindab ja motiveerib töötajaid
  • jälgib töövahendite korrashoidu ja olemasolu, vajadusel tellib juurde või korraldab hoolduse.
  • esitab regulaarselt aruandeid igapäevaste tööprotsesside kohta
  • võtab osa kaupade inventeerimisest

Nõudmised kandidaadile

  • juhtimiskogemus või varasem töökogemus vastutaval ametikohal
  • töökogemus teenindusettevõttest
  • eesti, vene ja inglise keele oskus väga heal tasemel; vähemalt keskharidus
  • loomupärane korrektsus ja kõrgel tasemel vastutustunne
  • iseseisev otsustusvõime ning kohusetundlikkus
  • oskus suhelda inimestega ka konfliktsetes ning kriitilistes olukordades
  • initsiatiiv ja analüüsivõime parandamaks töökorraldust ning tööprotsessi efektiivsust

Pakume võimalust osaleda kevadel Narva kesklinnas avatava uue ja kaasaegse 3-saaliga kino käima lükkamises ja kino töökorralduse väljatöötamises.
Tulevasele kino administraatorile pakume põhjalikku eelnevat koolitust MPDE teistes kinodes.

Lisainfo

Kandideerimiseks täita ankeet, mida on võimalik saada Narva Tööhõiveametist või alla laadida aadressilt http://www.superkinod.ee/astri

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2006

AS MPDE on Eesti suurim filmilevitaja, kes haldab kinosid Coca-Cola Plaza ja Kosmos Tallinnas ning Ekraan Tartus.
2006. aasta kevadel avatakse uus kaasaegne 3 saaliga kino ka Narvas.
Firma suurosanikuks on Soome suurim kinodeketi haldaja Finnkino, kes koondab Baltimaades kinosid Forum Cinemas keti nime all.