Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641791

Kinnisvarauudiste toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 8. märts 2020

Töö kirjeldus

  • kinnisvara ja ehituse teemaliste veebiuudiste ja -artiklite koostamine ning toimetamine
  • kinnisvarauudised.ee kuukirja toimetamine
  • kinnisvarateemaliste raadiosaadete juhtimine
  • kinnisvarateemaliste konverentside ja koolituste korraldamises kaasalöömine

Ootused kandidaadile

  • tunned kirglikku huvi kinnisvara ja ehituse vastu
  • ärimaailma teemad panevad sul samuti silmad särama
  • oled ettevõtlik ja oskad iseseisvalt töötada
  • valdad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • võimalust kinnisvara valdkonda süvitsi tundma õppida
  • kindlat töökohta motiveeriva tasuga
  • võimalust ennast arendada Äripäeva konverentsidel ja koolitustel

Tööpakkumise number
#641791

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

Äripäev on osa Skandinaavia suurimast meediafirmast Bonnier Grupp.
Asutamisest alates 1989. aastal on Äripäev vahendanud informatsiooni Eesti juhtidele, eesmärgiga muuta ärikeskkond läbipaistvaks ja kõigile võrdseid võimalusi pakkuvaks. Tänaseks oleme kasvanud laia tooteprofiiliga Eesti juhtivaks ettevõtetele suunatud info pakkujaks.

Vaata rohkem