Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142417

Kinnisvaraspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülikooli hoonete, ruumide ja vallasvara haldamise korraldamine ja seonduvad tööd
Varade korraliste ülevaatuste korraldamine ja seonduv
Üüri- ja rendilepingute koostamine, haldamine ja täitmise järelvalve
Lepingute sõlmimiseks vajalike konkursside ja (riigi)hangete ettevalmistamine
Dokumentatsiooni vormistamine
Suhtlemine partneritega
Koostöö ülikooli struktuurüksustega

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt juriidiline) või alternatiivina
keskeriharidus koos erialase koolituse ja kogemusega
Eelnev vähemalt aastane töökogemus sarnases valdkonnas
Kursisolek alaga seonduva seaduandlusega
Algatusvõime ja hea suhtlemisoskus
Tulemustele orienteeritus ja sihikindlus
Hea eesti keele osakus
Vene ja inglise keel suhtlustasandil
Head arvuti kasutamise oskused
Koostöösoov ja meeskonnas töötamise oskused

Sobivusel pikaajalist töösuhet avalik-õiguslikus organisatsioonis
Vastutusrikast ja arendavat tööd professionaalses meeskonnas
Erialast koolitust
Kaasaegset töökeskkonda Tallinna kesklinnas
Tasu sõltuvalt kvafikatsioonist, oskustest ja kogememustest
Pikendatud põhi- ja lisapuhkust, suvel lühendatud tööpäeva
Paindlikku tööajakorraldust

Tööpakkumise number
#142417

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem