Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64118

Kinnisvaraspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* uute klientide otsimine ja nende vajaduste väljaselgitamine
* klientide nõustamine, konsultatsioon ja esindamine
* informatsiooni kogumine objektidest ja turusituatsioonist
* kuulutuste ja müügipakkumiste koostamine
* objektide tutvustamine klientidele
* müügitegevuse efektiivne planeerimine
* asjaajamine müügi- ja üürilepingute sõlmimisel
* aktiivne müügitöö

Ootused kandidaadile

* eelnev müügitöö kogemus
* hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime
* hea eesti ja vene keele oskus
* arvuti kasutamise kogemus
* positiivne ellusuhtumine
* täpsus, korrektsus, lojaalsus ja sihikindlus
* B-kategooria juhiload
* huvi kinnisvaravaldkonna vastu
* teadmised seadusandlusest

Kasuks tuleb kõrgharidus või selle omandamine

Ettevõte pakub

* võimalust väga hästi teenida
* meeskonna toetust tööeesmärkide saavutamisel
* huvitavat ja vaheldusrikast tööd
* koolitusi ja lõbusaid/sportlikke ühisüritusi
* kaasaegseid töötingimusi
* ametiautot tööülesannete täitmiseks

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV koos kaaskirjaga, kus muuhulgas selgita, miks just kinnisvaravaldkond Sinu jaoks huvipakkuv on.

Tööpakkumise number
#64118