Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52733

Kinnisvaraspetsialist /Assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide otsimine ja nende vajaduste väljaselgitamine
  • Klientide nõustamine ja konsultatsioon
  • Informatsiooni kogumine objektidest ja turusituatsioonist
  • Kuulutuste ja müügipakkumiste koostamine
  • Objektide tutvustamine klientidele
  • Klientide konsulteerimine ja esindamine
  • Müügitegevuse efektiivne planeerimine
  • Asjaajamine ostu-müügi ja üürilepingute sõlmimisel
  • Aktiivne müügitöö
  • Koolitusperioodil müügimeeskonna assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime
  • Hea eesti- ja venekeele oskus
  • Arvuti kasutamise kogemus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Täpsus, korrektsus ja lojaalsus
  • Kesk- või kõrgem haridus
  • B- kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Eneseteostuse ja arenguvõimalusi
  • Võimalust väga hästi teenida
  • Meeskonna toetust tööeesmärkide saavutamisel
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Koolitusi ja lõbusaid/sportlikke ühisüritusi
  • Kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb: Teadmised kinnisvaraturust.

Tööpakkumise number
#52733