Värsked tööpakkumised

Kinnisvaraosakonna arendusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37059

Tööpakkumise number

37059

Töö kirjeldus

- äriruumide ja äripindade otsimine
- renditud äriruumide ja äripindadepindade haldamine
- rentnike heaolu tagamine
- kinnisvaraturuuuringud ja planeeremine
- haldusküsimuste lahendamine
- alltöövõtjate valik, läbirääkimiste pidamine
- uuete kaubanduspindade ja ehituskruntide otsimine ja ökonoomselt parimate variantide valimine

Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane või haldusalane kõrgharidus
- kinnisvaraga töötamise kogemus kaubandusvaldkonnas
- kohaliku kinnisvaraturu hea tundmine, võime orienteeruda kinnisvara hindamises
- haldusküsimuste lahendamise oskus
- hea arvuti kasutamise oskus
- eesti, vene, inglise keele valdamine
- väga hea organiseerimisvõime, suhtlemisoskus
- vastava seadusandluse ja normide tundmine

- perspektiivset tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- tööalase karjääri ja koolituse võimalust
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

mihhail.voronin@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
3. november 2004

VP MARKET on kiiresti laienev ettevõte, milles igaühele pakutakse vastutusrikast, iseseisvust ja algatusvõimet nõudvat tööd. Pakume Teile suuri võimalusi karjääri tegemiseks ja arenemiseks ning töötulemustest sõltuvat palka. Ettevõttes töötab inimesi rohkem kui sajal erineval ametikohal ja kõigil on võimalus teha karjääri tavalisest müüjast kaubanduskeskuse juhatajaks. Isegi 14 VP MARKET“i kaubanduskeskuse juhatajat on oma karjääri alustanud kassiiri või müüja ametikohalt. Ettevõte hindab kõrgelt sõbralikku ja usaldusväärset kollektiivi, mille tuumaks on kompetentsed, lojaalsed ning enesekindlad töötajad.