Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245862

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnisvara vahendusteenuse osutamine
  • aktiivne suhtlemine klientidega
  • kinnisvaraobjektide otsimine
  • kinnisvaratehingute ettevalmistamine
  • klientidele kinnisvara tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus vähemalt 1 aasta
  • vähemalt keskharidus
  • teadmised kinnisvara valdkonnast
  • hea eneseväljendusoskus eesti, vene ja inglise keeles
  • loovus ja leidlikkus uute kliendisuhete algatamisel
  • püsivus ja vastutustunne
  • läbirääkimisoskus ja tegutsemisjulgus

Ettevõte pakub

  • töökogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • arenemisvõimalusi ning võimalust õppida parimatelt
  • võimalust oma tööaega ise korraldada
  • mentorlust parimate maaklerite poolt
  • asjatundlikku meeskonda
  • võimalust olla ettevõtja
  • palju erinevaid kliente ja uusi kogemusi

Lisainfo

Otsime oma meeskonda proaktiivse suhtumisega müügi-
inimesi Võrru (esindus Tartus), kes tahavad areneda Eesti parimas kinnisvara ettevõttes.
Arco Varas töötades saab suure kogemustepagasi, tugeva kontaktide võrgustiku tulevikuks ning võimaluse rakendada
oma teoreetlilisi teadmisi praktikas.

Tööpakkumise number
#245862

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2011

CVKeskus.ee klient

AS Arco Vara Kinnisvarabüroo on ettevõte, mis kuulub 1992.
aastal Eestis asutatud Arco Vara Gruppi, kelle tegevus hõlmab
nii kinnisvara vahendus-, arendus- kui ka ehitustegevust.
Firmal on esindused 17 linnas Eestis, Lätis, Ukrainas ja Bulgaarias. Grupis töötab kokku üle 160 inimese.

AS Arco Vara Kinnisvarabüroo põhilisteks tegevus- valdkondadeks on kinnisvara vahendus, väikearendus, nõustamine ja haldus.

Vaata rohkem