Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214502

Tööpakkumise number

214502

Töö kirjeldus

Uus Maa maaklerite tiim on pühendunud oma klientide ootuste ületamisele. Meie töö on kokku viia kinnisvara müüjad ning kodu otsivad
kliendid ning teha seda viisil, et Uus Maa oli esimene valik ka siis, kui klient järgmine kord kinnisvarateenusele mõtleb. Uus Maa
igapäevaelu iseloomustab meeskonnatöö, enesearendamine ning palju väljakutseid.

Nõudmised kandidaadile

* on aktiivne, energiline ja teotahteline;
* soovib saada oma ala parimaks;
* tahab saada palka niipalju kui ise teenida jõuab;
* on ettevõtjaliku suhtumisega;
* on usaldusväärne ja kohusetundlik;
* teab, et kliendil on alati õigus.

* võimalust õppida ja areneda edukas ning kaasaegses kinnisvarafirmas;
* pingelist, vaheldusrikast ja suhtlusrohket tööd professionaalses
meeskonnas;
* konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu;
* erinevaid soodustusi, kompensatsioone ja väljaõpet.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2010
Lisainfo palga kohta:
Palk sõltub panusest.

Uus Maa Tartu büroo tegutseb alates 2000. aastast.
Praeguseks oleme arenenud juhtivaks kinnisvaraagentuuriks Tartus ja Kagu-Eestis, omades esindusi Tartus, Jõgeval ja Võrus.
Meie tegevuspiirkond hõlmab Jõgeva-, Tartu, Valga-, Põlva- ja Võrumaad.
Meie peamised tegevusalad on erinevat liiki kinnisvarade müügi korraldamine ja kinnisvara hindamine. Kaasnevate teenustena pakume kindlustusvahendust ja energiamärgise väljastamist. Tulles vastu turu nõudlusele oleme põjalikumalt arendanud konsultatsiooniteenust koos projektijuhtimisega ning loonud õigusteenuse.
Meie poolt koostatud tagatisvarade turuväärtuse eksperthinnanguid aktsepteeritakse kõikides Eesti laenuasutustes, meie hindamisspetsialistidele on omistatud riiklikud tegevuslitsentsid ja kutsetunnistused.