Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70477

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide leidmine ning nendega meeldiva püsisuhte loomine
  • Objektide leidmine, reklaamimine ning tutvustamine klientidele
  • Müügipakkumiste koostamine
  • Esinduslepingute sõlmimine
  • Kliendi konsulteerimine ning abistamine kinnisvaratehingusse puutuvas asjaajamises
  • Aktiivne müügitöö

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus müügitöös või kinnisvaramaaklerina on soovituslik, kuid võimalik ka väljaõpe kohapeal
  • Vähemalt keskharidus, kasuks tulevad õigusalased teadmised
  • Väga hea eesti keele oskus,vene keele oskus suhtlustasandil ( kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus )
  • Positiivse ellusuhtumisega ning oma aega väärtustav
  • Väga hea läbirääkija ja aktiivne suhtleja
  • Kohusetundlik ning täpne

Ettevõte pakub

- Väikest, kuid tublit ja töökat meeskonda
- Võimalust areneda koos firmaga
- Võimalust ise oma aega planeerida
- Kaasaegseid töötingimusi
- Töötasu vastavalt tulemustele

Lisainfo

Ootame oma meeskonda tolerantseid ning ettevõtlikke inimesi.Soovituslik oleks isikliku auto olemasolu.

Tööpakkumise number
#70477