Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145825

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitöö - kinnisvara ostu- müügi ja üüri vahendamine
  • Kliendisuhte-, baasi loomine
  • Objektide müük, klientide leidmine
  • Objekti müügistrateegia kavandamine
  • Kinnisvaratehingute ettevalmistamine ja lepingute sõlmimine
  • Turuinformatsiooni kogumine ja analüüsimine
  • Klientide nõustamine kinnisvara alal
  • Kinnisvaraandmebaasi töötlemine ja aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • Kinnisvaraalased algteadmised ja erialase koolituse läbimine
  • Aktiivse müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus, ausus, kohusetundlikkus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Eesti keele valdamine ning soovitavalt vene, soome ja inglise keele oskus
  • Soovitav isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas ja edukas kinnisvarafirmas
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Erialase koolituse puudumisel väljaõpet

Lisainfo

CV palume saata:
läbi CV Keskuse
või
aadressil: Haabersti Maja AS
Õismäe tee 46A, 13512, TALLINN
Märksõna: "maakler"

Tööpakkumise number
#145825

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. märts 2008

Personaliotsingufirma Staff Consulting OÜ kliendiks on ehitus- ja kinnisvarafirma Haabersti Maja AS, kes otsib oma Tallinna, Tartu, Jõhvi, Rakvere ja Viljandi kontoritesse KINNISVARAMAAKLEREID.

Vaata rohkem