Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308353

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö
Kinnisvara vahendusteenuse osutamine
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Klientide kinnisvaraalane nõustamine
Läbirääkimiste pidamine ja lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

Tunned suurt huvi kinnisvaravaldkonna vastu
Hea suhtlemisoskus ja naudid uusi tutvusi ning pidevat suhtlemist
Hea läbirääkimisoskus
Ausus ja kohusetundlikkus
Otsustusjulgus ja vastutusvõime
Oskus püstitada eesmärke ja järjekindlus nende saavutamisel

Ettevõte pakub

Põnevat tööd ja uusi väljakutseid
Võimalust edendada ettevõtet ja areneda koos ettevõttega
Toredat, sõbralikku ja abivalmis kollketiivi
Koolitusi ja firmaüritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus, isikliku auto olemasolu, eelnev kogemus kinnisvaravaldkonnas.

Tööpakkumise number
#308353

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
20. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
Vastavalt tulemustele, kokkuleppel

REC Kinnisvarabüroo on uus ja arenev ettevõte, kus töötavad pikaajalise kogemusega kinnisvaraspetsialistid. Oleme aktiivsed, kliendikesksed, usaldusväärsed partnerid ning oskame valida õiged instrumendid tõhusate lahenduste saavutamiseks. Professionaalidena anname endast kõik, et koos klientidega jõuda parimate tulemusteni kinnisvara müümisel, ostmisel, üürimisel, hindamisel, haldamisel ning detailplaneeringute juhtimisel.

Otsime oma positiivsesse ja teotahtelisse meeskonda uusi inimesi.

Vaata rohkem