Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36697

Tööpakkumise number

36697

Töö kirjeldus

Pakume tööd aktiivsele ja püüdlikule kinnisvaramaaklerile, kes soovib töötada meie ettevõtet esindades Tallinna kinnisvaraturul.

Nõudmised kandidaadile

• korrektsus, esinduslikkus, vastutustunne
• eelnevad kogemused/teadmised Eesti kinnisvaraturul toimuvast
• teadmised äri üldistest toimemehhanismidest
• vajalik on ka isikliku sõiduvahendi olemasolu

Ettevõte pakub

• väljaõpet ja töövahendeid
• töötasu vastavalt tulemustele
• kõiki võimalusi edukaks tegevuseks kinnisvaramaastikul

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2004
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2004
Brutopalk:
kuni 50000 EEK kuus

Baltest Eksperdid OÜ on 2002 a. asutatud noor ja teotahteline ettevõte, mille kaubamärgi all Baltest Kinnisvara, toimub aktiivne kinnisvara vahendus ja nõustamine. Äritegevus baseerub Klientidele kvaliteetse kinnisvara vahendusteenuse pakkumisel. Orientatsioon on aktiivsusel, kuid ühtaegu järgitakse läbimõeldud strateegiaid ning proovitakse leida iga Kliendi soovi jaoks parimaid lahendusi.