2023-08-23 14:48:55
Kinnisvaramaakler
VIP 2

Kinnisvaramaakler

Soovin kandideerida
Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Hea kinnisvaramaakler on alati olemas enda klientide ja huviliste jaoks. Ta ei pelga võõraste inimestega suhtlemist ning on valmis aeg-ajalt tegema tööd ka väljaspoolt tavalist tööaega.

Täpsema kirjelduse kinnisvaramaakleri tööpakkumise kohta leiad meie kodulehelt: https://oldevara.ee/talent/

Ootused kandidaadile

Kõige edukamaid maaklereid iseloomustavad järgmised märksõnad: väga hea suhtlemisoskus, müügikogemus erinevatest valdkondadest, uute kontaktide loomise oskus ning soov panustada 100%, et areneda valdkonna tipptegijaks. Kinnisvara tehniline pool ning juriidika on koolituste ja töö käigus kõik selgeks tehtav. Kasuks tuleb erinevate võõrkeelte oskus ning juhilubade ja isikliku auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Meie koolitused on sellised, peale mida oskad lihtsa vaevaga klientidega kokkuleppeid saavutada ning me õpetame päriselt selgeks, kuidas kinnisvaramaastikul häid tehinguid teha.

Seal hulgas teeme selgeks:

+ Kinnisvara ABC (klientide otsimisest-võtmete üleandmiseni)

+ Kinnisvaraportfelli ehitamise meetodid

+ Suure portfelli haldamise saladused

Meie büroo mentorid Gert-Erik ja Andreas on Sinu töötegemisi igapäevaselt toetamas. Neil on tugev müügikogemus nii Ameerikast kui Eestist ning nad on viimase 10 aasta jooksul Eestis läbi viinud üle 700 kinnisvaratehingu. Lisaks on nad mõlemad professionaalsed kinnisvara fotograafid, olles atraktiivseks muutnud üle 1200 erineva kinnisvaraobjekti. Sinul, kui kinnisvaravaldkonnas alustajal, on meie juures suur eelis konkurentide ees.

Me oleme paindlikumad ning Sa ei pea hommikust õhtuni võistlema kümnete kolleegidega uute objektide eest. Seal hulgas saad ise valida mis piirkonnas ning milliste klientidega tegeleda soovid.

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

Kõik sarnased tööpakkumised
Soovin kandideerida