Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57167

Tööpakkumise number

57167

Töö kirjeldus

Et teha kinnisvaraalast tööd, ei pea elama Tallinnas. Töö sisu on müügiobjektide otsimine üle Eesti, reklaamimine, kliendisuhete loomine ja hoidmine, osapooltega läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine ja asjaajamise korraldamine notariaalse tehinguni.

Nõudmised kandidaadile

Oskus iseseisvalt töötada, hea suhtlemisoskus, järjepidevus ja korrektsus oma töös. Kasuks tuleb kinnisvaraalane koolitus või töökogemus selles valdkonnas.

Meie kontor asub Tallinnas. Pakume töötajatele meeldivaid ja kaasaegseid töötingimusi ning töötulemustest sõltuvat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2005

Oleme Eesti kinnisvara turul noor kuid aktiivselt alustav firma. Põhitegevusalaks on kinnisvaraalane vahendustegevus.