Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117744

Tööpakkumise number

117744

Töö kirjeldus

kinnisvara ostu-, müügi- ja üüritehingute vahendamine
klientide otsimine ja nende soovide väljaselgitamine
klientidele kinnisvaraobjektide tutvustamine
kinnisvaravaldkonnaga seonduva konsultatsiooni andmine
kinnisvaratehingute sõlmimise ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

eesti ja vene keele valdamine
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
ambitsioonikus ja tulemusele orienteeritus
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes
mitmekesist tööd
sõbralikku ja nooruslikku meeskonda
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:
kinnisvara-, majandus- või õigusalane kõrgharidus
eelnev töökogemus kinnisvara valdkonnas
inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil
isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

BREC Kinnisvara AS on 2004. aastal loodud kinnisvara teenuseid osutav ettevõte, mis on kasvanud kiiresti üle kogu Baltikumi. Nüüdseks on meil esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas, samuti Riias, Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas. Pakume era- ja äriklientidele kinnisvara vahendamise, hindamise, projektijuhtimise, ehitus- ning haldusteenust. Meie eesmärk on teenindada oma kliente professionaalsel tasemel kogu kinnisvara valdkonna teenuste spektris. Meiega koostöös saab klient lahendada mugavalt kõik kinnisvaraga seotud toimingud, säästes seeläbi aega ja energiat oma tähtsamate tegevuste jaoks.