Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142038

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle tegevsupiirkonnaks on Saaremaa

Ootused kandidaadile

  • Sobid kandidaadiks, kui Sul on vähemalt keskharidus ning eelnev töökogemus müügivaldkonnas
  • Sa oled avatud ja sõbralik suhtleja, hea stressi- ja pingetaluvusega
  • Oled valmis iseseisvalt töötama ning oma aega planeerima
  • Oluline on hea eesti-, inglise- ja soome keele oskus
Kasuks tulevad teadmised ehituse – ja juura valdkonnast ning edukuse kinnisvaraturul toob hea sotsiaalse võrgustiku omamine.

  • tööks vajalikku erialast täiendkoolitust ja müügituge reklaamis
  • autokompensatsiooni
  • mobiiltelefoni
  • sõbralikku töökeskkonda
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt

Maakleri töötasu kujundeb põhipalgast ja tulemuspalagast.

Tööpakkumise number
#142038

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2008

LVM Kinnisvara Kuressaare OÜ on Pärnus asuva LVM Kinnisvara tütarettevõte, kes tegeleb kinnisvara arenduse, müügikorralduse, hindamise ja haldusega. Aasta jooksul on ettevõtte turuosa kasvanud 8%´ni. Ettevõtte eesmärgiks on seatud olla liider Saaremaa kinnisvaraturul.

Vaata rohkem