Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37450

Tööpakkumise number

37450

Töö kirjeldus

Kinnisvara ostu-, müügi-, rendi- ja üüritehingud ning konsultatsioon:
klientide leidmine;
lepingute sõlmimine;
turusituatsiooni jälgimine;
müügimaterjalide koostamine;
andmebaasi haldamine;
aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

oled omandanud keskhariduse ja püüdled pidevalt uute teadmiste poole;
omad kinnisvara-, majanduse- või ehitusalaseid teadmisi ning kogemusi klienditeeninduses;
ei jää hätta arvutioskusega igapäeva töös;
suudad suhelda eesti-, vene- ja inglise keelt kõnelevate klientidega (soome- ja saksa keele oskus tuleb kasuks);
oled hea organiseerimisvõimega, loogilise mõtlemisega ja vastutustundeline inimene.

Pakume Sulle, kui tublile ja energilisele kinnisvaramaaklerile piiramatuid teenimis- ja häid arenemisvõimalusi.
Töö edukaks organiseerimiseks anname Sulle kasutada arvutiga töökoha kontoris ning tasume Sinu mobiili-, parkimise- ja bensiini kulu.

Lisainfo

Terve Eestimaa on Sinu päralt:)
Küsi julgesti lisainformatsiooni tii.oot@cvkeskus.ee või GSM: 56210290!

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
15. november 2004

1992. aastal asutatud MALEK, on üks Pärnu vanemaid ja suuremaid kinnisvarabüroosid.

Oma valdkonna põhjalik tundmine on just see, mida kliendid ja koostööpartnerid MALEK’i juures eriti hindavad. MALEK’i pikaajalised kogemused ja pidev areng annavad klientidele põhjendatud kindlustunde oma parimate valikute ja otsuste tegemisel.