Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316085

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide kinnisvaraalane nõustamine
  • Aktiivne müügitöö
  • Kliendisuhete loomine ja hoidmine
  • Lepingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus
  • Kohusetundlikkus ja ausus
  • Otsustus- ja vastutusvõime
  • Eesmärgile keskendumine ja järjekindlus
  • Empaatiavõime
Kinnisvaraalase töökogemuse puudumine ei ole takistuseks - Sul on võimalus ametit õppida oma ala spetsialistidelt

  • Motivatsioonipaketti, mis lubab võimekatel inimestel nautida rikkalikke hüvesid
  • Parimaid töökaaslasi
  • Põhjalikku väljaõpet ja järjepidevaid koolitusi
  • Piisavat vabadust aja planeerimisel

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • Hea haridus
  • Meeskonnas töötamise oskus
  • Stressitaluvus
  • Võõrkeelte oskus

Tööpakkumise number
#316085

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

Domus Kinnisvara on kinnisvara maaklerteenust, hindamist, kinnisvara väärtustamist ja investeerimisprojektide juhtimist pakkuv ettevõte, mis on kasvanud üheks suuremaks kinnisvara vahendusorganisatsooniks Eestis. Ettevõtte esindused on täna avatud Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Keilas, Viljandis ja Võrus. Meie tegemiste kohta saab lisateavet: www.domuskinnisvara.ee, www.domuskinnisvara.ee/blogi, www.facebook.com/domuskinnisvara.
ALUSTA OMA KINNISVARAKARJÄÄRI DOMUS KINNISVARAS!

Vaata rohkem