Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195185

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kinnisvara vahendusteenuse osutamine
  • aktiivne suhtlemine klientidega
  • kinnisvaraobjektide otsimine
  • kinnisvaratehingute ettevalmistamine
  • klientidele kinnisvara tutvustamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
  • hea eneseväljendusoskus eesti, inglise ja vene keeles
  • loovus ja leidlikkus uute kliendisuhete algatamisel
  • püsivus ja vastutustunne
  • läbirääkimisoskus ja tegutsemisjulgus

Ettevõte pakub

  • töökogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • võimalust oma tööaega ise korraldada
  • palju erinevaid kliente ja uusi kogemusi
  • töötulemustest sõltuvat töötasu.

Tööpakkumise number
#195185