Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28659

Tööpakkumise number

28659

Töö kirjeldus

* kinnisvara ostu-, müügi-, rendi- ja üüritehingud ning konsultatsioon:
- klientide leidmine;
- lepingute sõlmimine;
- turusituatsiooni jälgimine;
- müügimaterjalide koostamine;
- andmebaasi haldamine;
- aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

* oled omandanud keskhariduse ja püüdled pidevalt uute teadmiste poole;
* omad kinnisvara-, majanduse- või ehitusalaseid teadmisi ning kogemusi klienditeeninduses;
* ei jää hätta arvutioskusega igapäeva töös;
* suudad suhelda eesti-, vene- ja inglise keelt kõnelevate klientidega (soome- ja saksa keele oskus tuleb kasuks);
* oled hea organiseerimisvõimega, loogilise mõtlemisega ja vastutustundeline inimene.

Pakume Sulle, kui tublile ja energilisele kinnisvaramaaklerile piiramatuid teenimis- ja häid arenemisvõimalusi.
Töö edukaks organiseerimiseks anname Sulle kasutada arvutiga töökoha kontoris ning tasume Sinu mobiili-, parkimise- ja bensiini kulu.

Lisainfo

Terve Eestimaa on Sinu päralt:)

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
29. märts 2004

kliendiks on edukas, pikaaegsete kogemustega ja pidevalt arenev kinnisvarabüroo Pärnus.