Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97303

Tööpakkumise number

97303

Töö kirjeldus

  • kinnisvara ostu-, müügi- ja üüritehingute vahendamine
  • kinnisvaravaldkonnaga seonduva konsultatsiooni andmine
  • kinnisvara kaardistamine
  • klientide otsimine, nende soovide väljaselgitamine
  • klientide sisestamine andmebaasi
  • läbirääkimiste läbiviimine
  • kinnisvaratehingute sõlmimise ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügitöö või kinnisvaraalane töökogemus
  • analüüsivõime
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • korrektsus ja kannatlikkus
  • tulemustele orienteeritus
  • ambitsioon
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes
  • kinnisvaraalaseid koolitusi
  • ühekordset kuulutuste sisestamist infosüsteemi
  • maaklerite ja hindajate väga head koostööd
  • ühisüritusi (ettevõtte sisesed ja koostööpartneritega)
  • kaasaegseid töötingimusi
  • objektide reklaami erinevates meediaväljaannetes
  • tasuta ehitusalast- ja juriidilist konsultatsiooni
  • vaheldusrikast tööd
  • tulemustasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • auto kasutamise võimalus

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. märts 2007
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007

BREC Kinnisvara AS on 2004. aastal loodud kinnisvarateenuseid pakkuv ettevõtete grupp Baltikumis, mis omab esindusi Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas, Riias, Vilniuses, Kaunases ning Klaipedas.
Oleme välja kasvanud Hansa Capital Grupist, mille koosseisus pakkusime grupi ettevõtetele üle Baltikumi kinnisvara tugiteenuseid.

Meie eesmärk on teenindada oma kliente professionaalsel tasemel kogu kinnisvarateenuste spektris. Pakume era- ja äriklientidele maaklerteenust, kinnisvara hindamist, projektijuhtimisteenust ning haldus- ja ehitusteenust. Arendame pidevalt oma teenustepagasit, luues uusi ja innovaatilisi lahendusi. Meiega koostöös saab klient lahendada mugavalt kõik kinnisvaraga seotud toimingud, säästes aega ja energiat oma põhitegevuseks.

Peame oma tugevusteks laia haaret ning kiiret arengut – kahe aastaga oleme avanud üheksa esindust üle Baltikumi, mis on õnnestunud tänu uuenduslikule ja motiveeritud meeskonnale.