https://www.cvkeskus.ee/81158

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81158

Tööpakkumise number

81158

Töö kirjeldus

Sobilike müügiobjektide otsimine, lepingute ettevalmistamine ja allkirjastamine ja nende edastamine, vajaliku müügidokumentatsiooni hankimine, olemasolevate müügiobjektide esitlemine, vajadusel osalemine tehingute sõlmimise juures ja muu eelnevalt kokkulepitu.


Nõudmised kandidaadile

Vajalik hea suhtlemisoskus, võime vajadusel iseseisvalt töötada, esinduslik välimus, vähemalt keskkooliharidus, lojaalsus ja kohusetundlikus. Tehnilise ja oskuste poole pealt vajalikud autojuhilubade ja auto olemasolu samuti digifotokas, kodune kiire internetiühendus ja selle kasutamisoskus. Kasuks tuleb maakleritöökogemus, kuid selle puudumine ei ole takistuseks et alustada ja edukas olla.


Ettevõte pakub

Praktilist, elulähedast koolitust ja tuge algajale, toimivat müügimehhanismi, võimalust kasutada Ennustuse Kinnisvara nime oma tegevuses, tasemel lepinguid ja juriidilist tuge, võimalust tegutseda kõikides nii korterite, majade, maade kui ka äripindadega üle Eesti ning väga häid lepingutingimusi s.h. head maakleritasu nii algajale kui ka kogenud tegijale.Lisainfo

Lepingud on meil FIE-dega, seega et meiega lepingut sõlmida peab eelnevalt registreerima kohalikus maksuametis füüsilisest isikust ettevõtjaks ja saatma meile lisaks cv-le ja iskuttõendava dokumendi koopiale maksuameti FIE tõendi koopia kus on märgitud tegevusalaks kinnisvaramaakleri teenused (saata postiga: OÜ Ennustus PK670 Tallinn 12602). Tegevust saab vajadusel alustada ka olemasoleva töökoha kõrvalt, omas tempos. (kui töökoht on eelnevalt olemas tasub tööandja FIE avantsilised maksud Teie eest, lisainfo maksuametist) Leping meiega ei sea otseseid kohustusi, pigem võimaldab omas tempos ja omade võimaluste piires edukalt tegutseda ja tagab tasu tehtud töö eest.


Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
6. november 2006
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Ennustus tegeleb aastast 1995 telefoniteenuste ja kinnisvara vahendusteenustega üle Eesti.