Värsked tööpakkumised

Kinnisvaramaakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36273

Tööpakkumise number

36273

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema:
• Leidlik klientide otsimine ja nende soovide väljaselgitamine
• Põhjalik informatsiooni kogumine objektidest ja turusituatsioonidest
• Müügitegevuse efektiivne planeerimine
• Klientide konsulteerimine ja nende esindamine
• Objekti esitlemine sihtgruppidele võimalike kanalite kaudu

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kinnisvaramaakler kui:
• Sa oled võrratu läbirääkija ning oskad ennast maksma panna
• Pürgid professionaalsuse ja märkimisväärsete tulemuste poole
• Pingeline töö innustab Sind
• Sind tuntakse kui usaldusväärset ja kohusetundlikku inimest
• Enesedistsipliin on osa Sinu elustiilist

Ettevõte pakub

Uus Maa omalt poolt garanteerib:
• Kõiki võimalusi Sinu eneseteostuseks
• Kindlat tuge ja pidevat arengut edukas ettevõttes
• Piiramatut teenimisvõimalust
• Nooruslikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2004

Viimased kümme aastat on toonud positiivseid muudatusi Eesti kinnisvara turule. Ekspertite hinnangul kinnisvaratehingute arv tõuseb iga aastaga ning ka tuleviku prognoosid näitavad kasvusuunda. Investeering kinnisvarasse on teinud rikkaks miljoneid inimesi üle maailma ning kasu sellest investeeringust saavad ka järgnevad põlvkonnad.

Kui Sina oled see, kes tahab investeerida oma tulevikku, siis koostöös maineka kinnisvarafirmaga UUS MAA pakume Sulle parimat võimalust alustada edukat karjääri ning kujundada oma tulevast elu. On avatud uus konkurss KINNISVARAMAAKLERI ametikohale