Värsked tööpakkumised

Kinnisvarakonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 375652

Tööpakkumise number

375652

Töö kirjeldus

otsime töötahtega kinnisvarakonsultanti, kelle ülesandeks on kinnisvaraobjektide müügikorralduse läbiviimine, s.h. klientidega suhtlemine ja nende nõustamine, lepingute sõlmimine, kinnisvaraturu kohta informatsiooni kogumine ja analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame initsiatiivikust, iseseisvust, müügioskust, haritust ja haridust, head arvuti kasutamise oskust, vene ja/või inglise keele oskust suhtlustasandil. Kasuks tuleb isikliku sõiduauto olemasolu ja varasem töökogemus.

Pakume sõbralikku kollektiivi, vajadusel väljaõpet, abiks kaasaegset veebipõhist ärijuhtimistarkvara, värske õhuga bürood, konkurentsivõimelist tulemuspalka ning karjäärivõimalust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2015
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2015

Kaanon Kinnisvara on 20 aastat Eesti turul tegutsenud kinnisvara vahenduse, hindamise ja arendusega tegelev ettevõte.