Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67332

Kinnisvarakonsultant (maad ja majad)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Arendusobjektide edasimüük
  • Nova Haus Element OÜ majatehase klientidele sobivate kruntide leidmine
  • Kinnisvaraarenduseks sobivate kinnistute leidmine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus kinnisvaramaaklerina
  • Hea pingetaluvus ning oskus etteantud raamides iseseisvalt tegutseda
  • Juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb:
  • Vene ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti põhipalga ja tulemustasude näol
  • Karjääri kiiresti arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi ning koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#67332