https://www.cvkeskus.ee/280931

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahoolduse eriala kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280931

Tööpakkumise number

280931

Töö kirjeldus

Tallinna Kopli Ametikool otsib oma meeldivasse kollektiivi kinnisvarahoolduse eriala kutseõpetajaid.

Kutseõpetaja töö eesmärgiks on õpilaste suunamine, õpetamine ja kasvatamine. Vastavalt õppeplaanile määratud õppeainete materjalide ettevalmistamine ning selle kvaliteetne edastamine loengute, seminaride, konsultatsioonide ja praktiliste õppuste vormis.

Õppemoodulid:
ehitmusmaterjalid- ja konstruktsioonid, ehitamise alused, konstruktsioonide hooldus, tehnosüsteemide hooldus, plaatimistööd, müüritööd, renoveerimise alused, ventilatsioonitööd, kuivkrohvkonstruktsioonide ehitamine, betoonitööd.


Nõudmised kandidaadile

*kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal või
*kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-,eri- või ametialal ja läbitud 320- tunnine kutsepedagoogika kursus või
*kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž ja jätkuv erialane töö õpetataval kutse,. eri- või ametialal.
*eesti ja vene keele oskus


Ettevõte pakub

aktiivset erialast tööd
meeldivat kollektiivi


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. august 2012
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

TKAK pakub kutseõpet keskhariduse baasil, kutsekeskharidusõpet, kutseõpet põhiharidusnõudeta ja kutseõpet põhihariduse baasil!

Koolis on loodud kaasaegne õppekeskkond ja õpetamisel on põhirõhk tänapäevasel tehnoloogial ning praktilisel tegevusel. TKAK head koostööpartnerid on Tallinna suured ning tuntud tööandjad nagu BLRT Grupp, Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondis, AS Tallinna Vesi, Tallinna Loomaaed, Kadrioru Park jt., kus TKAK õpilased saavad praktilisi tööoskusi arendada. TKAK on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) ja Eest Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) liige.