Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 96852

Tööpakkumise number

96852

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • Kinnisvara eksperthinnangute koostamine pankadele, finantsaruandluseks jms
  • Eksperthinnangute registri pidamine ja kinnisvaraturu analüüsimine
  • Kinnisvara hindamisega seonduvate konsultatsioonide andmine

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

  • kinnisvarahindaja atestaadi (elamispinnad või üld) olemasolu
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektsus, ausus, kohusetundlikkus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Eesti keele valdamine ning soovitavalt vene, soome ja inglise keele oskus
  • Soovitav isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Tööd arenevas ja edukas kinnisvarafirmas – Tallinna, Tartu, Pärnu või Jõhvi kontoris
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
  • Mitmekesist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Kinnisvarahindajaid vajatakse üle Eesti. Töökohad Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi kontorites.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2007

Personaliotsingufirma Staff Consulting OÜ kliendiks on ehitus- ja kinnisvarafirma Haabersti Maja AS