https://www.cvkeskus.ee/27278

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahalduse osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27278

Tööpakkumise number

27278

Töö kirjeldus

Kinnnisvarahalduse osakond on traditsioonilist kinnisvarahooldust teostav AS Saku Maja allüksus. Põhitegevuseks on halduriteenused, remondi- ja hooldusteenused, haljastus-, puhastus ja koristustööd.

Käesoleval aastal on kavas kinnisvara haldusteenuste kvaliteedi tõstmine, teeninduse kaasajastamine ning oma turupiirkonna laiendamine.

Kandidaadi tulevaste tööülesannete hulka kuulub haldusosakonna igapäevase töö korraldamine talle antud tegevusplaanide ja eelarve piires, hooldus- ja remonttööde planeerimine ja kontroll, kliendihaldus, avariiteenistuse käivitamine, teenusekalkulatsioonide ja eelarvete koostamine.


Nõudmised kandidaadile

1. Töökogemus samalaadsel ametikohal vähemalt 2 aastat
2. Vanus 30-40 aastat
2. Ausus, korrektsus ja laitmatu minevik
3. Juhtimisoskus ja -kogemus
4. Valdkonna vastava seadusandluse põhjalik tundmine
5. Hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus, korrektne välimus
6. Vene keele oskus
7. B-kategooria juhuliba, soovitav isikliku auto olemasolu
8. Arvutioskus kontoritarkvara ja majandustarkvara kasutaja tasemel
9. Eelistatud on enne kandideerimist sellel alal töötanud meeskandidaadid


Ettevõte pakub

1. Pingelist ja arendavat tööd
2. Konkurentsivõimelist töötasu
3. Ametialast koolitust
4. Meeldivat töökollektiivi ja stabiilset töökohta


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27 veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
13 veebruar 2004

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 70 töötajat ning käive 2003. aastal oli ligi 30 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt kahe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust. Oma ettevõttes ei soovi me näha ebaausaid, rumalaid, laisku ja saamatuid töötajaid. Samuti ei ole siin teretulnud pidevalt töökohti vahetavad juhuseotsijad, oma elulookirjelduses ebaõigeid andmeid avaldavad või ebaselge taustaja tööotsijad.