Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27278

Kinnisvarahalduse osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnnisvarahalduse osakond on traditsioonilist kinnisvarahooldust teostav AS Saku Maja allüksus. Põhitegevuseks on halduriteenused, remondi- ja hooldusteenused, haljastus-, puhastus ja koristustööd.

Käesoleval aastal on kavas kinnisvara haldusteenuste kvaliteedi tõstmine, teeninduse kaasajastamine ning oma turupiirkonna laiendamine.

Kandidaadi tulevaste tööülesannete hulka kuulub haldusosakonna igapäevase töö korraldamine talle antud tegevusplaanide ja eelarve piires, hooldus- ja remonttööde planeerimine ja kontroll, kliendihaldus, avariiteenistuse käivitamine, teenusekalkulatsioonide ja eelarvete koostamine.

Ootused kandidaadile

1. Töökogemus samalaadsel ametikohal vähemalt 2 aastat
2. Vanus 30-40 aastat
2. Ausus, korrektsus ja laitmatu minevik
3. Juhtimisoskus ja -kogemus
4. Valdkonna vastava seadusandluse põhjalik tundmine
5. Hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus, korrektne välimus
6. Vene keele oskus
7. B-kategooria juhuliba, soovitav isikliku auto olemasolu
8. Arvutioskus kontoritarkvara ja majandustarkvara kasutaja tasemel
9. Eelistatud on enne kandideerimist sellel alal töötanud meeskandidaadid

Ettevõte pakub

1. Pingelist ja arendavat tööd
2. Konkurentsivõimelist töötasu
3. Ametialast koolitust
4. Meeldivat töökollektiivi ja stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#27278