Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733401

Kinnisvarahalduri assistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset assistenti, kes abistab kinnisvarahaldureid ja raamatupidajat administratiivsete tegevustega, suhtleb tarnijate ja klientidega, küsib, menetleb ja koostab hinnapakkumisi, korraldab igapäevast kontoritööd jne.

Ootused kandidaadile

  • Korrektsus

  • Süsteemsus, iseseisvus, täpsus ja kohusetundlikkus

  • MS Office programmide kasutamise oskus heal tasemel

  • Kiire õppimis- ja kohanemisvõime

  • Väga hea algatus- ja organiseerimisvõime

  • Aja planeerimise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Kaasaegseid töövahendeid ja -keskkonda

  • Arenguvõimalust kiiresti kasvavas ettevõttes

Lisainfo

Lisainfo tel: 56480162

Tööpakkumise number
#733401

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2021
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2021

Tartu Kinnisvarahalduse OÜ on erakapitalil põhinev kinnisvara haldus- ja hooldusettevõte. Tegutseme aastast 2006 ning meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset ning kvaliteetset haldus- ja hooldusteenust. Meie klientideks on peamiselt korteriühistud aga ka kinnisvara arendajad, ehitusettevõtted, riigiasutused ja eraisikud.

Vaata rohkem