Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahalduri abiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81978

Tööpakkumise number

81978

Töö kirjeldus

Töökohustusteks on kinnisvarahalduri abistamine erinevatel tööprotsessidel. Kinnisvarahalduri tegevusvaldkond on Sakus asuvate korruselamute remondi-, ehitus- ja haldusküsimuste lahendamine.

-hinnapakkumiste võtmine ja analüüs, lepingute ettevalmistamine
-suhtemine ehitusekspertide, projekteerijate, ehitusjärelevalve ning ehitajatega
-ehitus- ja remonditööde ettevalmistamine, planeerimine ja kvaliteedi kontroll
-korteriomanike koosolekute läbiviimine ja dokumentatsiooni vormistamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab vastama järgmistele tingimustele:

- soovitav töökogemus kinnisvarahalduse alal
- ausus, objektiivsus, korrektsus, aktiivsus ja hea suhtlemisoskus
- hea eesti keel kõnes ja kirjas
- vene keele oskus suhtemistasandil
-B-kategooria autojuhiluba
-arvutioskus

Ettevõte pakub

-konkurentsivõimeline töötasu
-stabiilne töökoht ja lisasoodustused
-ametiauto tööülesannete täitmiseks
-võimalus töötada osalise tööaja või vaba kokkuleppelise graafiku alusel
-korralikud töövahendid ja tarkvara

Lisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Tallinnaga on olemas ühistranspordiühendus. Korteriomanike koosolekud toimuvad üldreeglina õhtusel ajal, seega kandidaat peab olema vajadusel valmis töötama peale tööaega (hüvitatakse vabade päevadega).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
21. november 2006
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2006

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 70 töötajat ning käive 2003. aastal oli ligi 30 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.