Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211583

Tööpakkumise number

211583

Töö kirjeldus

energeetikaseadmete, kommunikatsioonide ning kinnisvara korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

lähtub oma tegevusest Eesti standardist EVS 807:2004 "Kinnisvara korrashoiu tagamise tegevused". Töö eeldab tehnilist taiplikkust, head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, initsiatiivi ja tulemisele orienteeritust ning probleemide lahendamisele suunatud mõtteviisi.
Kasuks tuleb: surveseadmete kasutamisõiguse ja elektrialase B pädevuse omamine, antud valdkonnas töökogemust 2 aastat.

Pakume võimalust anda oma osa ettevõtte uue arengusuuna väljatöötamisel, meeldivat kollektiivi ja motiveerivat sissetulekut.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
10. november 2010

Tööstuspargi haldusega ja arendamisega tegelev ettevõte