Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646228

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Halduses olevate hoonete haldus-ja hooldustööde korraldamine vastavalt halduri portfellile:

- suhtelemine klientidega, kliendivajaduste väljaselgitamine ja lahenduste leidmine;

- remonttööde hinnapakkumuste küsimine ja remonditööde korraldamine;

- korteriühistute aasta üldkoosolekute ettevalmistamine ja neis osalemine;

- kliendibaasi haldamine ja uute klientide leidmine:

- äriklientide hooldus-ja kommunaalkulude arvestus klientide lõikes;

-  äriklientide tulude-kulude arvestus.

Ootused kandidaadile

- keskharidus, soovitavalt eriharidus; - oskus kavandada oma tööd ja aega;

- valdad väga hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene keele oskus;

- oled hea suhtleja; - omad valmisolekut töötada ka väljaspool tööaega; - tunned hästi ja oskad töötada Excel ´i word,outlook programmidega;

- kasuks tuleb halduri kutsetunnistus ja eelnev töökogemus kinnisvara valdkonnas;

- vajalik isikliku sõiduauto kasutamise võimalus ja "B" kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- kindlat töökohta;

- huvitavat ja vastutusrikast tööd

- võimalust ennast arendada kinnisvara korrashoiu koolitustel.

Tööpakkumise number
#646228