https://www.cvkeskus.ee/501154

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501154

Tööpakkumise number

501154

Töö kirjeldus

Teenindavate objektide haldus-hooldustööde järelvalve teostamine, strateegiliste eesmärkide saavutamine läbi efektiivse haldustegevuse, halduses olevate hoonete igakuise käibe hoidmine ja kavandamine vastavalt püstitatud eesmärkidele. Hoonetes kliendi näitude fikseerimine ja algarvestuse koostamine raamatupidamisele. Hooldustasude võlgade sissenõudmine. Remonttööde hinnapakkumuste küsimine ja korraldamine.


Nõudmised kandidaadile

Korrektsus, täpsus ja kohanemisvõime.Oskus kavandada oma tööd ja aega. Hea suuline ja kirjalik välendusoskus eesti keeles, venekeele suhtlusoskus vajalik. Organiseerimisvõime, kannatlikkus, viisakas käitumine ja kohusetunne, Valmisolek töötada ka väljaspool tööaega.
Kesk- keskeriharidus, kasuks tuleb halduri kutsetunnistus ja töökogemus kinnisvara valdkonnas. Arvuti kasutamine kesktasemel.


Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda,kaasaegseid töövahendeid, sotsiaalkindlustust, enese täiendamist kinnisvara haldamise valdkonnasAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. november 2017
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2017
Brutopalk:
Alates 800 kuni 900 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ BREM Kinnisvarahooldus on asutatud 2001.a. maikuus seoses Tallinnas toimunud linnale kuuluvate kinnisvarahooldusettevõtete erastamisega. OÜ BREM Kinnisvarahooldus tunnistati erastamiskonkursi võitjaks ja sai õiguse kaheksa endise Tallinna linnale kuuluva kinnisvarahooldusettevõtte erastamiseks. OÜ BREM Kinnisvarahoolduse hallata on Eestis ligikaudu 600 elamut, milles elab kokku umbes 10 000 elanikku ning äriklientide arv on ligi 400. Ettevõttes töötab üle 400 töötaja.