Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754711
Kaugtöö võimalus

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda aktiivset ja pealehakkajat  kinnisvarahaldurit, kelle tööks on:

  • haldus- ja hooldustööde korraldamine ning järelevalve teostamine haldurile kinnitatud hoonetes ja kinnistutel;
  • suhtlemine klientidega;
  • www.korto.ee keskkonnas kliendibaasi haldamine ja täiendamine, erinevate  dokumentide üleslaadimine jne;
  • KÜ aasta üldkoosolekute läbiviimine (s.h elektroonsed), aasta majanduskavade koostamine;
  • remonditööde ja lisateenuste korraldamine klientidele;

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:

  • sul on vähemalt keskharidus;
  • oled sõbralik ja abivalmis ning positiivse ellusuhtumisega;
  • oled hea suhtleja;
  • oled kiire ja täpne oma tegemistes;
  • omad head pingetaluvust ning oled paindlik;
  • oled hea meeskonnatöö tegija;
  • oskad vajadusel teha iseseisvalt tööd  ja otsuseid vastu võtta;
  • omad head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
  • inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil tuleb kasuks;
  • saad arvutiga hästi läbi;
  • omad vähemalt B kat juhiluba;

Kasuks tuleb

  • eelnev töökogemus antud alal;
  • EKKL-i kutsetunnistus;

Ettevõte pakub

  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • igakülgset tuge oma töö tee alustamisel meie ettevõttes;

  • võimalust ise planeerida oma tööaega s.h samuti kodukontoris;

  • ettevõtte poolse mobiiltelfoni numbri;

  • ettevõtte poolset ametiautot;

  • ettevõtte poolset lisa tervise kindlustust;

  • palka, mis sõltub teenindatavate objektide arvust ja nende haldustasudest

Lisainfo

Palk kokkuleppel

Tööpakkumise number
#754711