Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316094

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kinnisvara korrushoiu lepingute haldamine
- korterelamute üldkoosolekute korraldamine
- suhtlemine korteriomanike esindajatega
- igapäevaste haldus- ja hooldusküsimuste lahendamine
- tarbimisteenuste vahendamise korraldamine
- hoolduspersonali töö korraldamine
- hoonete perioodiiliste ülevaatuste teostamine
- hoonete hoolduse rekonstrueerimistööde korraldamine

Ootused kandidaadile

- varasem töökogemus kinnisvara halduse alal või kõrgharidus (võib olla omandamisel)
- väga hea suhtlemis- ja läbirääkimiseoskus
- organiseerimisvõime
- ausus, korrektsus ja iseseisva töö oskus
- väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlemistasandil
- hea arvutioskus
- B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- stabiilset töökeskkonda ja palka
- ametiautot
- kaasaegseid töövahendeid
- meeldivat ja toetavat kollektiivi
- vaheldusrikast ja liikuvat tööd

Tööpakkumise number
#316094

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. september 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

Oleme erakapitalil põhinev kinnisvara haldus- hooldusettevõte. Tegutseme aastast 2002 ning meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset haldus- ja hooldusteenust. Meie klientideks on korteriühistud, kinnisvara arendajad, ehitusettevõtted, riigiasutused ja eraisikud. BCG HALDUS on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) liige aastast 2002 ning omab EKHHL-i sertifikaate (HA** ja HO**) kinnisvara halduse ja hoolduse alal.

Vaata rohkem