Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahaldur lõuna piirkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547675

Tööpakkumise number

547675

Töö kirjeldus

Kinnisvarahaldur on ettevõtte keskne kinnisvarajuht, kes korraldab objektipõhise informatsiooni liikumise ettevõtte erinevate struktuuride vahel ning on kõikides kinnisvaraga seotud küsimustes partneriks üürniku esindajatele, tagades hoonete kasutajatele vajalikku kinnisvarakeskkonda ning efektiivse ja tulemusliku majandamise kogu hoone elukaare jooksul.

Tööülesanded:
• kavandab kinnisvaraobjektide efektiivse haldamise, koostab eelarve ning vastutab selle täitmise eest
• vastutab üürilepinguga võetud kohustuste ja õiguste täitmise eest, korraldab üürilepingute muudatuste koostamist ning kooskõlastamist kliendiga
• korraldab kliendikohtumisi kliendisuhete hoidmise eesmärgil
• koordineerib korrashoiuteenuste osutamist objektil (sh vajalikud hanked) ja teenuste järelevalvet
• koostöös tugistruktuuride ja koostööpartneritega koostab hoonete remondikava ning korraldab remonttööde teostamise
• osaleb objektidega seotud arendusprojektides
• tagab objektipõhise informatsiooni olemasolu ettevõtte infosüsteemides

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus (soovitavalt kinnisvarahalduse, majanduse, ehituse või tehnika valdkonnas)
• erialane töökogemus
• väga heal tasemel arvutikasutamise oskus (MS Office)
• väga hea eesti keele oskus
• autojuhiloa olemasolu
Lisaks ootame kandidaadilt head analüüsivõimet, pingetaluvust, suhtlus- ja läbirääkimisoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.

Kasuks tuleb:
• Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liidu kutsetunnistus
• hoone tehnosüsteemide tundmine
• erialaste õigusaktide tundmine
• projektijuhtimise kogemus ja prioriteetide seadmise oskus

• motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
• professionaalset ja toetavat meeskonda
• kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
• võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.