Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550042

Kinnisvarahaldur

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kortermajade ja korteriühistute haldamine
Kinnisvaraobjektide tehnilise seisundi hindamine, hoolduste, remontide ja renoveerimistööde korraldamine
Korteriühistute majanduskavade ja vajalike lepingute koostamine ning haldamine
Igapäevane suhtlus korteriühistute ja -omanikega
Korteriühistute üldkoosolekute ettevalmistamine ja läbiviimine
Kortermajade ja korteriühistutele vajalike teenuste korraldamine

Ootused kandidaadile

Hea stressitaluvus
B-kategooria juhiload
Hea suhtlemisoskus nii eesti, kui vene keeles (ka kirjalikult)
Eelnev sarnane töökogemus

Ettevõte pakub

Töötasu vastavalt võimekusele ja tulemusele
Tööauto kasutusvõimalust
Pikaajalist töösuhet
Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#550042

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
10. august 2018

Pakume kaugkütte, vee-kanalisatsiooni ja elamuhalduse teenuseid Kehra linnas, Lehtmetsa, Alavere, Anija, Voose ja Lilli külades.
Meie meeskonnas on 26 inimest, kes tahavad kõik olla headeks partneriteks elumugavuste loomisel kõigile Anija valla elanikele.

Vaata rohkem