https://www.cvkeskus.ee/182771

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kinnisvarahaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182771

Tööpakkumise number

182771

Töö kirjeldus

Kinnisvarahalduri töökohustused on korteriomanike ühisuste üldkoosolekute korraldamine, kortermajade hoolduse ja rekonstrueerimistööde korraldamine, suhtlemine korteriomanike esindajatega, osalemine töövõtjate valikuprotsessis ning hoolduspersonali töö koordineerimine. AS-l Saku Maja on EKHHL poolt väljastatud kinnisvarahalduse kahe tärni (**) sertifikaat.


Nõudmised kandidaadile

1. vähemalt nooremhalduri (EKHHL klass II) kvalifikatsioon või kõrgharidus ehitusalal vähemalt 3-aastase töökogemusega
2. hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
3. töökogemus kinnisvarahalduse valdkonnas (soovitatavalt korterelamute alal)
4. arvutioskus, B-kategooria juhiluba
5. ausus, korrektsus, laitmatu minevik


Ettevõte pakub

1. stabiilne palk ja töökoht
2. ettevõtte sisesed soodustused
3. koolituse ja enesetäiendamise võimalus


Lisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Üldkoosolekud ja majanõukogude koosolekud toimuvad valdavalt õhtusel ajal. Seetõttu on soovitatav isikliku transpordivõimaluse olemasolu.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. september 2009
Kuulutus sisestati:
18. august 2009

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 40 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.