Kinnisvarahaldur
Tööpakkumise number #687706
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

KEILA VESI AS
Keila, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Keila, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. veebruar 2021
Kuulutus aegub:18. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on kinnisvara korrashoiu tegevuste korraldamine.

Ootused kandidaadile

Kinnisvarahalduri kutsetunnistus

Vähemalt 3 aastane töökogemus halduri/haldusjuhi vms ametikohal

Eesti keele oskus väga heal tasemel, vene keele oskus tuleb kasuks

Oled osav arvuti ja riiklike andmebaaside kasutaja (MS Office, jne)

Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Oma töötajatele pakume ettevõttes kehtivaid soodustusi ja paindlikku tööaega. Isikliku sõiduauto kasutamise hüvitist.

Tööpakkumise number
#687706

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2021
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2021
Kinnisvarahaldur Kinnisvarahaldur

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Vaata rohkem