Värsked tööpakkumised

Kinnisvaraarenduse projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 628637

Tööpakkumise number

628637

Firma nimi peidetud KINNISVARAARENDUSE PROJEKTIJUHT

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on kinnisvara arendusprojektide kavandamine ning
projektide läbiviimine kokkulepitud eelarve ja tähtaja piires, tagamaks kokkulepitud sisuliste eesmärkide saavutamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • projekti ja/või ettevõtte juhtimise kogemus
  • hea suhtlus- ja läbirääkimisoskus
  • oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga
  • süsteemne mõtlemine, tervikpildi nägemise oskus ja
analüüsivõime
  • väga hea eesti keele oskus
  • kõrgharidus
  • autojuhiloa olemasolu
  • isikliku auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
  • paindlikku tööaega ja kodukontori võimalust

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.